Vyberte stranu

Služby

Výroba

Hlavný rozsah výroby predstavujú montážne práce a kompletáž výrobkov. Spoločnosť disponuje širokou škálou skonštruovaných montážnych a kompletážnych staníc, lisov, fréz a vŕtačiek na opracovanie dielov. Našim partnerom a zákazníkom poskytujeme riešenia na mieru so zameraním na správu kvality a rôzne spôsoby opracovania dielov.

Kvalita a opracovanie

Vysoká kvalita našich výrobkov a služieb sú najvyššími firemnými cieľmi, pričom je prioritná orientácia na zákazníka a zároveň dosiahnutie jeho vysokej spokojnosti. Požiadavky našich zákazníkov na kvalitu vieme efektívne zrealizovať vo výrobnom procese. Vizuálne testy, merania presnosti a neustále monitorovanie procesov zaisťujú vysoko kvalitné služby pre našich zákazníkov. Naše služby zahŕňajú tvorbu denných správ a stálych štatistík.

Poradenstvo a služby zákazníkom

V automobilovom a dodávateľskom sektore poskytujeme širokú škálu know-how. V závislosti od dopytu a požiadaviek zákazníka vieme navrhnúť na mieru ušitý výrobný postup a proces. Medzi naše silné stránky patrí spoľahlivosť, vysoká kvalita a flexibilita, ktorú zabezpečujú naši vysoko kvalifikovaní odborníci a zamestnanci na mieste.

Máte otázky o našich službách?

Volajte: +421 904 166 133

HAKO SK logo

Spoločnosť HAKO SK ponúka svojim zákazníkom montážne práce a kompletáž výrobkov. Spoločnosť disponuje širokou škálou skonštruovaných montážnych a kompletážnych staníc, lisov, fréz a vŕtačiek na opracovanie dielov.

Otváracie hodiny

Pondelok: 8:00 – 16:30

Utorok: 8:00 – 16:30

Streda: 8:00 – 16:30

Štvrtok: 8:00 – 16:30

Piatok: 8:00 – 16:30

Sobota: zatvorené

Nedeľa: zatvorené

Kontakt

 

HAKO SK, s. r. o.

Poľná 4/A

903 01 Senec, Slovensko

+421 904 166 133

info@hakosk.sk

Nezáväzný dopyt

Blank Form (#3)